Omezit výpis akcí na

23. 5. 2012
Kultura, zábava - pro děti
Hrad - Švihov

Kam jinam za pohádkou, než na hrad. Hrad Švihov nám bude dne 23.5. 2012 tou nejlepší kulisou pro pohádku "Bajaja", divadlo proběhne od 11:00 hod. Před pohádkou si ještě prohlédneme hrad s průvodcem. Už se s dětmi moc, moc těšíme. Výlet bude celodenní.

Sraz a odjezd: sraz účastníků výletu bude ráno v 8:15 hod na vlakovém nádraží v Janovicích n.Úhl. !

Důvodem je zajištění dopravy, tak, prosím, nezapomeňte na tuto odlišnost a nevoďte dne 23.5. děti do školky v Dlažově, nýbrž na nádraží v Janovicích.

Co mají mít děti s sebou: vhodné oblečení dle aktuálního počasí (pláštěnku,pokrývku hlavy, popř. sluneční brýle, opalovací krém). Dále svačinu - jednu menší a jednu větší místo oběda. Dostatek pití. Kapesné na zmrzlinku či pití.

Návrat a vyzvednutí dětí: ze Švihova odjíždíme vlakem v 13:50 hod, v Janovicích na nádraží budeme cca v 14:30 hod. Prosíme rodiče, aby si zajistili vyzvednutí dětí na nádraží. Do školky již s dětmi nepojedeme, důvodem je opět doprava.

Rozpis cen: 30,--Kč jízdné

20,--Kč prohlídka hradu

98,--Kč vstupné na divadelní představení

CENA: 148,--Kč

Kapesné: 52,--Kč - bude použito ještě na jeden výlet do Železné Rudy, který se bude konat v červnu. Po tomto výletě uděláme vyúčtování a zbytek peněz vrátíme.

Celkem přineste 200,--Kč

Zobrazit méně

Fotografování ve školce

22. 5. 2012