Personál

Ředitelka MŠ

Petra Šlajchová, DiS.

• Vzdělání: Střední ekonomická škola Domažlice; dále nástavbové studium na ČZU obor speciální pedagogika a pedagogika pro děti od 6 let; VOŠ pedagogická ve Sv. Jánu pod Skalou obor předškolní a mimoškolní pedagogika; Montessori ČR - Národní Montessori diplom
  • Praxe: 6 let jako vychovatelka u dětí s mentálním a kombinovaným postižením; 2 roky jako vychovatelka ŠD a učitelka "výchov" na ZŠ; 12 let v soukromém sektoru v administrativě a obchodu; 13 let jako ředitelka a učitelka v MŠ na úvazek 1,0.

Učitelky

Blanka Kotalová

• Střední pedagogická škola Karlovy Vary, certifikát Montessori pedagogiky v režimu DVPP; pracovní úvazek 1,0; praxe 40 let v MŠ

Lucie Pořická

• SŠZP Klatovy - ukončena maturitou; Státní zkouška z AJ, právě studuje Soukromou Střední odbornou školu a gymnázium BEAN ve Staňkově obor předškolní pedagogika a bude maturovat na jaře 2024 - držíme palce. 6.3. 2024 nastoupí do Montessori ČR a absolvuje Národní Montessori diplom; pracovní úvazek 0,6. Praxe: letuška, učitelka AJ, učitelka v MŠ 2 roky.

Martina Chodová

• VOŠ a SZŠ Klatovy kurz chůva, kurz asitenta pedagoga; dále pak Soukromá střední pedagogická škola v Obratani obor předškolní a mimoškolní pedagogika; 6.3. 2024 nastoupí do Montessori ČR a absolvuje Národní Montessori diplom; pracovní úvazek 0,6. Praxe: Domácí výuka dětí a chůva v rodinách, 3 roky asistent pedagoga v MŠ a ZŠ, učitelka v MŠ 2 roky.

Miluše Trmotová

• učitelka na zákonné překryvy
  • Gymnázium J. Vrchlického Klatovy, úvazek 0,2

Další personál zajišťující provoz